Специальное предложение

play_circle_filled
play_circle_filled

Лава вулканическая резаная 1 кг

Rezan01
Rezan01
Rezan02
Rezan04
Rezan038
100 грн.

Резаная вулканическая лава - пористая, легкая и идеально подходит для наращивания и выращивания мха, буцефаландр, анубиасов, папоротников и др. растений растущих на камнях или корягах. Не выделяет вводу вредных веществ и не повышает жесткость.

Основной размер 5х3х1,5 см (спичечный коробок). В наличии коричневого и черного цветов.

На 1 килограмм выходит от 25 и более штук со спичечный коробок

Вулканическая лава чистая, полностью высушенная. Взвешивается в чистом и сухом виде.

Стоимость указана за 1 килограмм.

Комментарии  
0 #2 Ооксана 16.12.2019 20:10
Отличная лава, заказывала коричневую, мои анубиасы и папоротники довольны))))
Спасибо продавцу.
Рекомендую.
Цитировать
0 #1 Ольга Войтун 29.03.2019 23:05
Отримала замовлену нарізану лаву, і тільки від одного вигляду різнопористих кусочків лави одразу закортіло на неї намотати мої мохи та по-швидше опустити в акваріум. Лава темного кольору, прекрасно тоне, реакція на оцет - прекрасна - не шипить і не піниться (продавець мені про це казав, але я все ж таки вирішила перевірити). Зелений мох на такій темній лаві має неперевершений вигляді. Мені в рази більше подобається вигляд мохів на темній лаві, ніж на теракотовій.
Дуже вдячна за оперативну відправку та компактне і надійне пакування - під час транспортування від лави не відкололась жодна частинка. А ще хочу подякувати продавцеві за уважність до прохання про розміри лави. Я мега задоволена! Тому буду рекомендувати продавця своїм знайомим акваріумістам в моєму місті. Удачі вам та процвітання!
Цитировать

Добавить комментарий